CARRO - Foldable shopping trolley
From
€11.94
without imprint
| Unitprice without imprint | €11.94 |
|---|---|
| Net total: | €11.94 |
| Gross total: | €14.21 |
Product number:
A36-MO6746-03
Inventory:
Product information "CARRO - Foldable shopping trolley"
PP folding shopping container trolley with steel handle. Max. load: 25 kg. Capacity: 32 L.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3926 9097 |
| Height: | 33mm |
| Length: | 380mm |
| Material: | PP |
| OuterCartonDimension: | 41 x 33 x 43 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 4 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.24 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 33 x 43 cm |
| Weight: | 2000g |
| Width: | 360mm |
Login