CARRIE - Foldable shopping bag 140 gr/m²
From
€1.50
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.50 |
|---|---|
| Net total: | €1.50 |
| Gross total: | €1.78 |
Product number:
A36-MO2486-13
Inventory:
Product information "CARRIE - Foldable shopping bag 140 gr/m²"
Recycled pre-consumer cotton foldable shopping bag (70% recycled cotton and 30% RPET). 140 gr/m².
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9298 |
| Length: | 380mm |
| Material: | RPET-Recycled Cotton |
| OuterCartonDimension: | 46 x 40 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 150 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13 |
| Outer carton dimensions: | 46 x 40 x 28 cm |
| Width: | 400mm |
Login