CARIBU - Recycled stainless steel mug
From
€2.10
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.10 |
|---|---|
| Net total: | €2.10 |
| Gross total: | €2.50 |
Product number:
A36-MO2226-03
Inventory:
Product information "CARIBU - Recycled stainless steel mug"
Single wall recycled stainless steel mug (90% recycled stainless and 10% stainless steel). Capacity: 300 ml.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7323 9300 |
| Height: | 80mm |
| Material: | Recycled Stainless steel |
| OuterCartonDimension: | 39 x 35 x 47 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8 |
| Outer carton dimensions: | 39 x 35 x 47 cm |
| Width: | 115mm |
Login