CARDIF - 21 inch Foldable umbrella
From
€2.86
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.86 |
|---|---|
| Net total: | €2.86 |
| Gross total: | €3.40 |
Product number:
A36-MO7210-37
Inventory:
Product information "CARDIF - 21 inch Foldable umbrella"
21 inch manual open umbrella in 190T polyester with zincify plating metal shaft and tips. Black plating metal ribs. Panels in colour with silver coating on back. Plastic handle in color with silver rim and black wrist strap. 3 sections fold. Includes matching pouch with silver trim. Manual closure.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6601 9100 |
| Height: | 240mm |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 27 x 24 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.5 |
| Outer carton dimensions: | 27 x 24 x 30 cm |
| Width: | 980mm |
Login