CARATIL - A5 notebook in recycled carton
From
€1.07
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.07 |
|---|---|
| Net total: | €1.07 |
| Gross total: | €1.27 |
Product number:
A36-MO2396-06
Inventory:
Product information "CARATIL - A5 notebook in recycled carton"
A5 notebook with hard recycled carton cover. Case bound. 160 lined pages (80 sheets recycled paper). Elastic closure strap and pen loop, ribbon bookmark. Includes push button ball pen with recycled paper barrel. Blue ink.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4820 1030 |
| Height: | 12mm |
| Length: | 210mm |
| Material: | Paper |
| OuterCartonDimension: | 33 x 28 x 24 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12 |
| Outer carton dimensions: | 33 x 28 x 24 cm |
| Width: | 140mm |
Login