CANOVA+ - 23 inch windproof umbrella
From
€4.22
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.22 |
|---|---|
| Net total: | €4.22 |
| Gross total: | €5.02 |
Product number:
A36-MO2169-03
Inventory:
Product information "CANOVA+ - 23 inch windproof umbrella"
23 inch auto open windproof umbrella in 190T pongee with chequered inside pattern. Fibreglass frame with black plated shaft and plastic tips. Curved rubber finished handle. Manual closure.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6601 9920 |
| Material: | PE |
| OuterCartonDimension: | 87 x 26 x 17 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.4 |
| Outer carton dimensions: | 87 x 26 x 17 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 585mm |
Login