CANOVA - 23 inch foldable umbrella
From
€4.81
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.81 |
|---|---|
| Net total: | €4.81 |
| Gross total: | €5.72 |
Product number:
A36-MO2264-03
Inventory:
Product information "CANOVA - 23 inch foldable umbrella"
23 inch 3 fold auto open/close windproof umbrella in double-layer 190T pongee with chequered inside pattern. Black plated frame and shaft. Two-section black fibreglass nickel plated middle part. Curved wooden handle.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6601 9100 |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 35 x 30 x 24 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.4 |
| Outer carton dimensions: | 35 x 30 x 24 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 1160mm |
Login