CALCUBIM - 12 digit bamboo calculator
From
€3.76
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.76 |
|---|---|
| Net total: | €3.76 |
| Gross total: | €4.47 |
Product number:
A36-MO6216-40
Inventory:
Product information "CALCUBIM - 12 digit bamboo calculator"
Digit calculator dual power in ABS with bamboo case. 1 cell battery (LR1131) included. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8470 1000 |
| Height: | 11mm |
| Length: | 170mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 38 x 36 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.89 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 36 x 22 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 90mm |
Login