CALA - 23 inch umbrella
From
€2.58
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.58 |
|---|---|
| Net total: | €2.58 |
| Gross total: | €3.07 |
Product number:
A36-KC5132-10
Inventory:
Product information "CALA - 23 inch umbrella"
23 inch manual open umbrella in 190T polyester with wooden shaft, tips and top. Black plating metal ribs. Curved wooden handle. Wood in natural finish. Manual closure.
| Colour: | Orange |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6601 9920 |
| Height: | 895mm |
| Material: | Wood |
| OuterCartonDimension: | 95 x 20 x 14 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.8 |
| Outer carton dimensions: | 95 x 20 x 14 cm |
| Width: | 1030mm |
Login