CAIRO - Bamboo gel pen
From
€0.36
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.36 |
|---|---|
| Net total: | €0.36 |
| Gross total: | €0.43 |
Product number:
A36-MO6558-40
Inventory:
Product information "CAIRO - Bamboo gel pen"
Bamboo barrel roller ball pen with stainless steel fittings. Blue gel ink. Take your notes during important meetings with this gel pen. The sustainable and natural bamboo material gives it a modern and stylish look. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome. FSC®-certified
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Length: | 138mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 48 x 31 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.28 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 31 x 20 cm |
| Width: | 11mm |
Login