CABSTRA - Cable set in case
From
€1.58
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.58 |
|---|---|
| Net total: | €1.58 |
| Gross total: | €1.88 |
Product number:
A36-MO2921-13
Inventory:
Product information "CABSTRA - Cable set in case"
Cable set in wheat straw/ABS case with bamboo top and carabiner. Lid serves as phone stand (in horizontal position). Cable input 2in1 USB-C/A, output Type-C and 2 in 1 pin.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8544 4290 |
| Height: | 60mm |
| Length: | 64mm |
| Material: | ABS |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 42 x 32 x 33 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.5 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 32 x 33 cm |
| Width: | 34mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.