CABOO - 60W charging cable
From
€2.44
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.44 |
|---|---|
| Net total: | €2.44 |
| Gross total: | €2.90 |
Product number:
A36-MO2520-40
Inventory:
Product information "CABOO - 60W charging cable"
60W charging cable in RPET with bamboo details. Input: 2-in-1 Type-C and Type-A. Output: Type-C and 2 in 1 pin.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8544 4290 |
| Length: | 150mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 30 x 40 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.4 |
| Outer carton dimensions: | 30 x 40 x 28 cm |
| Width: | 100mm |
Login