CABLONG - 2 in 1 long charging cable
From
€1.62
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.62 |
|---|---|
| Net total: | €1.62 |
| Gross total: | €1.93 |
Product number:
A36-MO2081-14
Inventory:
Product information "CABLONG - 2 in 1 long charging cable"
Charging cable in aluminium with input: 2-in-1 type-C & type-A and micro-B (2 in 1 pin), Type C and micro B output. Cable length: 120cm.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8544 4290 |
| Height: | 8mm |
| Length: | 1200mm |
| Material: | Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 20 x 17 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 2.1 |
| Outer carton dimensions: | 20 x 17 x 25 cm |
| Width: | 17mm |
Login