CABIE - 3 in 1 charging cable in cork
From
€1.75
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.75 |
|---|---|
| Net total: | €1.75 |
| Gross total: | €2.08 |
Product number:
A36-MO6812-13
Inventory:
Product information "CABIE - 3 in 1 charging cable in cork"
Cork 3-in-1 charging cable. Input Type A and type C. Output 3 types. Cork is 100% natural material. Due to its structural nature and surface porosity the final print result per item may have deviations.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8544 4290 |
| Height: | 7mm |
| Length: | 220mm |
| Material: | Cork |
| OuterCartonDimension: | 57 x 28 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 250 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.18 |
| Outer carton dimensions: | 57 x 28 x 20 cm |
| Width: | 21mm |
Login