CABAS - 6 beer crate in bamboo
From
€5.96
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.96 |
|---|---|
| Net total: | €5.96 |
| Gross total: | €7.09 |
Product number:
A36-MO2110-40
Inventory:
Product information "CABAS - 6 beer crate in bamboo"
Carry crate in bamboo including a metal bottle opener. It fits 6 traditional glass beer bottles. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome. FSC®-certified
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4421 9100 |
| Height: | 205mm |
| Length: | 255mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 73 x 28 x 48 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 10 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6 |
| Outer carton dimensions: | 73 x 28 x 48 cm |
| Width: | 130mm |
Login