BYRON - Ball pen in ABS and bamboo
From
€0.16
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.16 |
|---|---|
| Net total: | €0.16 |
| Gross total: | €0.19 |
Product number:
A36-MO8052-40
Inventory:
Product information "BYRON - Ball pen in ABS and bamboo"
Push button ball pen in bamboo with stylus and shiny chrome fitting. Blue ink. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 135mm |
| Length: | 135mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 48 x 31 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.46 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 31 x 20 cm |
| Width: | 11mm |
Login