BUSWE BIG - PU portfolio w/ 20 pages bloc
From
€6.81
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.81 |
|---|---|
| Net total: | €6.81 |
| Gross total: | €8.10 |
Product number:
A36-IT3750-03
Inventory:
Product information "BUSWE BIG - PU portfolio w/ 20 pages bloc"
A4 PU portfolio with metal logo plate. Include 20 page notebook.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9219 |
| Height: | 26mm |
| Length: | 315mm |
| Material: | PU |
| OuterCartonDimension: | 53 x 27 x 33 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 25 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 15.4 |
| Outer carton dimensions: | 53 x 27 x 33 cm |
| Width: | 250mm |
Login