BUROBOX - Stationery set in plastic box
From
€1.25
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.25 |
|---|---|
| Net total: | €1.25 |
| Gross total: | €1.49 |
Product number:
A36-MO7623-23
Inventory:
Product information "BUROBOX - Stationery set in plastic box"
Must-have stationery set including tape dispenser, mini stapler, mini hole punch, 300 staples and an adhesive tape roll. Presented in a compact translucent plastic box.
| Colour: | Transparent Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8472 9080 |
| Height: | 20mm |
| Length: | 95mm |
| Material: | PP |
| OuterCartonDimension: | 33 x 23 x 38 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 150 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.42 |
| Outer carton dimensions: | 33 x 23 x 38 cm |
| Width: | 60mm |
Login