BURNIE - House key ring metal bamboo
From
€0.49
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.49 |
|---|---|
| Net total: | €0.49 |
| Gross total: | €0.58 |
Product number:
A36-MO9949-40
Inventory:
Product information "BURNIE - House key ring metal bamboo"
House shaped zinc alloy key ring with bamboo front. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7326 2000 |
| Height: | 3mm |
| Length: | 70mm |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 30 x 25 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6 |
| Outer carton dimensions: | 30 x 25 x 20 cm |
| Width: | 40mm |
Login