BURGUS - Folder w/Powerbank 2500mAh 15W
From
€20.93
without imprint
| Unitprice without imprint | €20.93 |
|---|---|
| Net total: | €20.93 |
| Gross total: | €24.91 |
Product number:
A36-MO2495-03
Inventory:
Product information "BURGUS - Folder w/Powerbank 2500mAh 15W"
A4 folder with wireless powerbank. 5000 mAh. 300D polyester with PU lining and ABS. Wireless charging up to 15W. Outputs: USB-A up to10W. Input: USB-A 18W. 20-page lined notepad included. USB-C to USB-C cable with USB-A adapter included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9298 |
| Height: | 20mm |
| Length: | 230mm |
| Material: | Paper |
| OuterCartonDimension: | 31 x 26 x 33 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 10 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.2 |
| Outer carton dimensions: | 31 x 26 x 33 cm |
| Width: | 310mm |
Login