BUNO - Circle decoration with ribbon
From
€1.02
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.14 |
|---|---|
| Net total: | €1.14 |
| Gross total: | €1.36 |
Product number:
A36-CX1472-14
Inventory:
Product information "BUNO - Circle decoration with ribbon"
Circular shaped decorative ornament in stainless steel with ribbon in gift envelope. Easily folds flat for mailing and storage.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7326 9098 |
| Length: | 89mm |
| Material: | Stainless Steel |
| OuterCartonDimension: | 27 x 22 x 15 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 400 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.45 |
| Outer carton dimensions: | 27 x 22 x 15 cm |
| Width: | 80mm |
Login