BUMLE - Wildflower honey jar 50 gr
From
€1.59
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.59 |
|---|---|
| Net total: | €1.59 |
| Gross total: | €1.89 |
Product number:
A36-MO6439-40
Inventory:
Product information "BUMLE - Wildflower honey jar 50 gr"
Wildflower honey jar (50g). Including honey bee flower seeds. Made in EU. Not available for sale in the UK.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | PL |
| Customs Tariff Number: | 0409 0000 |
| Height: | 50mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Material: | Glass Soda Lime |
| OuterCartonDimension: | 31 x 27 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 120 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14.04 |
| Outer carton dimensions: | 31 x 27 x 22 cm |
| Width: | 45mm |
Login