BULE - Key ring with 4 in 1 60W cable
From
€4.24
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.24 |
|---|---|
| Net total: | €4.24 |
| Gross total: | €5.05 |
Product number:
A36-MO2451-06
Inventory:
Product information "BULE - Key ring with 4 in 1 60W cable"
Key ring 4 in 1 data transfer and charging cable 60W with bamboo detail. Input: 2-in-1 Type-C <(>&<)> Type-A. Output: Watch charging (Samsung® and Apple®) , type-C and micro-B (2 in 1 pin).
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8504 4095 |
| Height: | 100mm |
| Length: | 60mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 40 x 30 x 45 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 30 x 45 cm |
| Width: | 18mm |
Login