BUCKY - Metal beer bucket 4L
From
€2.86
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.86 |
|---|---|
| Net total: | €2.86 |
| Gross total: | €3.40 |
Product number:
A36-MO6777-16
Inventory:
Product information "BUCKY - Metal beer bucket 4L"
Metal beer or other drinks bucket with handles including bottle opener. Capacity: 4 L.
| Colour: | Matt Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7323 9900 |
| Height: | 185mm |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 26 x 26 x 60 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 15 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer carton dimensions: | 26 x 26 x 60 cm |
| Width: | 230mm |
Login