BRENNA - 300D RPET computer backpack
From
€11.09
without imprint
| Unitprice without imprint | €11.09 |
|---|---|
| Net total: | €11.09 |
| Gross total: | €13.20 |
Product number:
A36-MO2600-03
Inventory:
Product information "BRENNA - 300D RPET computer backpack"
Laptop backpack 16'' in 300D RPET polyester and 210D polyester lining. Water-resistant fabric. Hidden zippered pocket and trolley holder on the back. Padded internal laptop compartment, mesh back and shoulder strap.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9211 |
| Height: | 475mm |
| Length: | 320mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 48 x 48 x 38 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 48 x 38 cm |
| Width: | 155mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.