BRELA - 23 inch umbrella windproof
From
€2.70
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.70 |
|---|---|
| Net total: | €2.70 |
| Gross total: | €3.21 |
Product number:
A36-MO2694-10
Inventory:
Product information "BRELA - 23 inch umbrella windproof"
23 inch straight auto open windproof umbrella with full fibreglass frame and panels in 190T pongee fabric. Plastic tips and top. Rubberized PP plastic curved handle. Manual closure.
| Colour: | Orange |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6601 9920 |
| Length: | 585mm |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 86 x 24 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.5 |
| Outer carton dimensions: | 86 x 24 x 20 cm |
| Width: | 10mm |
Login