BRAM - A5 ring bound Bamboo notebook
From
€2.40
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.40 |
|---|---|
| Net total: | €2.40 |
| Gross total: | €2.86 |
Product number:
A36-MO6790-40
Inventory:
Product information "BRAM - A5 ring bound Bamboo notebook"
Bamboo cover notebook. Twin-wire ring bound, 140 lined kraft paper pages (70 sheets). Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4820 1030 |
| Height: | 210mm |
| Length: | 145mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 37 x 22 x 27 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.78 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 22 x 27 cm |
| Width: | 15mm |
Login