BRALA - 23‘’ auto open umbrella
From
€2.53
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.53 |
|---|---|
| Net total: | €2.53 |
| Gross total: | €3.01 |
Product number:
A36-MO2693-06
Inventory:
Product information "BRALA - 23‘’ auto open umbrella"
23 inch straight auto open umbrella with black plating metal frame, fibreglass ribs and panels in 190T pongee fabric. Plastic tips and top. Rubberized PP plastic curved handle. Manual closure.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6601 9920 |
| Length: | 585mm |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 86 x 23 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.6 |
| Outer carton dimensions: | 86 x 23 x 20 cm |
| Width: | 10mm |
Login