BRAID - Braided magnetic cable in RPET
From
€1.95
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.95 |
|---|---|
| Net total: | €1.95 |
| Gross total: | €2.32 |
Product number:
A36-MO2778-03
Inventory:
Product information "BRAID - Braided magnetic cable in RPET"
Tangle-free braided magnetic cable made from RPET and aluminium. Type C to C, 60W fast charging, 1 m length. Always stacks neatly and never ties in a knot.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8544 4290 |
| Height: | 320mm |
| Length: | 280mm |
| Material: | PE |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 28 x 35 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer carton dimensions: | 28 x 35 x 32 cm |
| Width: | 350mm |
Login