BRACE GRADIENT - Double wall tumbler 350 ml
From
€3.21
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.21 |
|---|---|
| Net total: | €3.21 |
| Gross total: | €3.82 |
Product number:
A36-MO2885-07
Inventory:
Product information "BRACE GRADIENT - Double wall tumbler 350 ml"
Double wall recycled stainless steel (90 % recycled stainless steel and 10% stainless steel) tumbler with PP lid. Capacity: 350 ml. Leak free.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9617 0000 |
| Length: | 88mm |
| Material: | Stainless Steel |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 49 x 40 x 34 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.74 |
| Outer carton dimensions: | 49 x 40 x 34 cm |
| Width: | 151mm |
Login