BRACE + - Double wall tumbler 510 ml
From
€3.46
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.46 |
|---|---|
| Net total: | €3.46 |
| Gross total: | €4.12 |
Product number:
A36-MO6579-03
Inventory:
Product information "BRACE + - Double wall tumbler 510 ml"
Double wall in recycled stainless steel (90% recycled stainless steel and 10% stainless steel) tumbler with PP lid. Capacity: 510 ml. Leak free.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9617 0000 |
| Height: | 170mm |
| Length: | 85mm |
| Material: | Stainless Steel |
| OuterCartonDimension: | 49 x 40 x 39 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.38 |
| Outer carton dimensions: | 49 x 40 x 39 cm |
| Width: | 170mm |
Login