BRACE - Double wall tumbler 350 ml
From
€2.62
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.62 |
|---|---|
| Net total: | €2.62 |
| Gross total: | €3.12 |
Product number:
A36-MO6276-13
Inventory:
Product information "BRACE - Double wall tumbler 350 ml"
Double wall stainless steel tumbler with PP lid. Capacity: 350 ml. Leak free.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9617 0000 |
| Height: | 140mm |
| Length: | 88mm |
| Material: | Stainless Steel |
| OuterCartonDimension: | 49 x 40 x 34 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.74 |
| Outer carton dimensions: | 49 x 40 x 34 cm |
| Width: | 151mm |
Login