BOXMAS - Wooden Christmas music box
From
€1.61
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.80 |
|---|---|
| Net total: | €1.80 |
| Gross total: | €2.14 |
Product number:
A36-CX1478-40
Inventory:
Product information "BOXMAS - Wooden Christmas music box"
Wooden Christmas hand wind music box. Song We wish you a Merry Christmas. No batteries required.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9208 1000 |
| Height: | 45mm |
| Length: | 85mm |
| Material: | Wood |
| OuterCartonDimension: | 51 x 26 x 26 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9 |
| Outer carton dimensions: | 51 x 26 x 26 cm |
| Width: | 50mm |
Login