BOWBRELLA - 27 inch rainbow umbrella
From
€6.27
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.27 |
|---|---|
| Net total: | €6.27 |
| Gross total: | €7.46 |
Product number:
A36-MO6540-99
Inventory:
Product information "BOWBRELLA - 27 inch rainbow umbrella"
27 inch rainbow auto open umbrella in 190T Pongee with wooden shaft, fibre glass ribs, black plated metal tips and top. 16 panels.
| Colour: | Multicolour |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6601 9920 |
| Height: | 940mm |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 95 x 23 x 17 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13 |
| Outer carton dimensions: | 95 x 23 x 17 cm |
| Width: | 1200mm |
Login