BOUGIE - Christmas candle holder
From
€1.33
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.49 |
|---|---|
| Net total: | €1.49 |
| Gross total: | €1.77 |
Product number:
A36-CX1446-05
Inventory:
Product information "BOUGIE - Christmas candle holder"
Glass candle holder surrounded via ornaments. Presented in a carton and PVC box with ribbon and label.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3406 0000 |
| Length: | 60mm |
| Material: | Glass Soda Lime |
| OuterCartonDimension: | 55 x 38 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 96 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.2 |
| Outer carton dimensions: | 55 x 38 x 23 cm |
| Width: | 40mm |
Login