BOTH - Bamboo salt & pepper set
From
€2.10
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.10 |
|---|---|
| Net total: | €2.10 |
| Gross total: | €2.50 |
Product number:
A36-MO2771-40
Inventory:
Product information "BOTH - Bamboo salt & pepper set"
Magnetic bamboo salt and pepper set with PP plug closure at the base. The two shakers connect magnetically.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4419 1900 |
| Height: | 70mm |
| Length: | 100mm |
| Material: | Bamboo |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 29 x 22 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13 |
| Outer carton dimensions: | 29 x 22 x 40 cm |
| Width: | 50mm |
Login