BOSTON - Cocktail set 750 ml
From
€11.42
without imprint
| Unitprice without imprint | €11.42 |
|---|---|
| Net total: | €11.42 |
| Gross total: | €13.59 |
Product number:
A36-MO6224-17
Inventory:
Product information "BOSTON - Cocktail set 750 ml"
Stainless steel cocktail set with 750 ml shaker, measuring jug (30 ml) and sieve in cotton pouch.
| Colour: | Shiny Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7323 9300 |
| Height: | 225mm |
| Length: | 90mm |
| Material: | Stainless Steel |
| OuterCartonDimension: | 30 x 39 x 48 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 24 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.46 |
| Outer carton dimensions: | 30 x 39 x 48 cm |
| Width: | 90mm |
Login