BOROSIP - High borosilicate tumbler 550ml
From
€2.95
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.95 |
|---|---|
| Net total: | €2.95 |
| Gross total: | €3.51 |
Product number:
A36-MO2506-03
Inventory:
Product information "BOROSIP - High borosilicate tumbler 550ml"
High borosilicate glass tumbler with silicone lid and grip. Includes borosilicate glass straw. Capacity : 550 ml.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7013 3799 |
| Length: | 70mm |
| Material: | Glass High Borosilicate |
| OuterCartonDimension: | 46 x 28 x 43 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.85 |
| Outer carton dimensions: | 46 x 28 x 43 cm |
| Width: | 150mm |
Login