BOROMUG - High borosilicate glass 300 ml
From
€0.72
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.72 |
|---|---|
| Net total: | €0.72 |
| Gross total: | €0.86 |
Product number:
A36-MO2348-22
Inventory:
Product information "BOROMUG - High borosilicate glass 300 ml"
High borosilicate glass stackable mug. Capacity: 300 ml
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7013 3799 |
| Length: | 105mm |
| Material: | Glass High Borosilicate |
| OuterCartonDimension: | 55 x 23 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.5 |
| Outer carton dimensions: | 55 x 23 x 23 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 80mm |
Login