BOOTOP - Bamboo desktop calendar
From
€2.01
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.01 |
|---|---|
| Net total: | €2.01 |
| Gross total: | €2.39 |
Product number:
A36-MO2250-40
Inventory:
Product information "BOOTOP - Bamboo desktop calendar"
Bamboo desktop calendar with phone holder functionality, 2 pen holders and 50 sticky note sheets. FSC®-certified.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4421 9100 |
| Height: | 131mm |
| Length: | 93mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 52 x 36 x 17 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 36 x 17 cm |
| Width: | 42mm |
Login