BOOL - Bamboo RPET wireless speaker
From
€4.06
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.06 |
|---|---|
| Net total: | €4.06 |
| Gross total: | €4.83 |
Product number:
A36-MO6847-06
Inventory:
Product information "BOOL - Bamboo RPET wireless speaker"
5.0 wireless speaker in RPET casing with bamboo detail on top. 1 Rechargeable Li-ION 300 mAh battery included. Includes an SD card port and an AUX/ USB cable. Output data: 3W, 3 Ohm and 5V. Playing time approx. 3h. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8518 2100 |
| Height: | 53mm |
| Material: | Other |
| OuterCartonDimension: | 34 x 16 x 41 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.5 |
| Outer carton dimensions: | 34 x 16 x 41 cm |
| Width: | 53mm |
Login