BONHEUR - Heart metal key ring
From
€0.66
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.66 |
|---|---|
| Net total: | €0.66 |
| Gross total: | €0.79 |
Product number:
A36-MO7155-05
Inventory:
Product information "BONHEUR - Heart metal key ring"
Metal key ring in matt pearl finish in hollow heart shape decoration with polyester webbing holding the metal ring. Individual gift box.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7326 2000 |
| Height: | 6mm |
| Length: | 55mm |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 24 x 23 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.4 |
| Outer carton dimensions: | 24 x 23 x 28 cm |
| Width: | 25mm |
Login