BOISEL - Wooden ball pen
From
€0.17
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.17 |
|---|---|
| Net total: | €0.17 |
| Gross total: | €0.20 |
Product number:
A36-KC6725-40
Inventory:
Product information "BOISEL - Wooden ball pen"
Natural wooden ball pen. Black ink.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 145mm |
| Length: | 145mm |
| Material: | Wood |
| OuterCartonDimension: | 37 x 33 x 18 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 33 x 18 cm |
| Width: | 9mm |
Login