BODA - 23 transparent umbrella
From
€1.94
| Unitprice | €1.94 |
|---|---|
| Net total: | €1.94 |
| Gross total: | €2.31 |
Product number:
A36-MO8326-22
Inventory:
Product information "BODA - 23 transparent umbrella"
23 inch, 8-pannel umbrella in PE with black string on handle. Manual opening.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6601 9920 |
| Height: | 800mm |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 86 x 18 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.42 |
| Outer carton dimensions: | 86 x 18 x 23 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 1000mm |
Login