BOALI - Double wall bottle 700 ml
From
€2.52
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.66 |
|---|---|
| Net total: | €4.66 |
| Gross total: | €5.55 |
Product number:
A36-MO6944-03
Inventory:
Product information "BOALI - Double wall bottle 700 ml"
Double wall recycled stainless steel (90% recycled stainless and 10% stainless steel) insulated vacuum bottle with non-leak screw cap and additional interchangeable built-in straw cap. Capacity: 700 ml.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9617 0000 |
| Height: | 265mm |
| Material: | Recycled Stainless steel |
| OuterCartonDimension: | 42 x 34 x 36 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.5 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 34 x 36 cm |
| Width: | 70mm |
Login