BLUZ - Pocket size COB flash light
From
€1.87
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.87 |
|---|---|
| Net total: | €1.87 |
| Gross total: | €2.23 |
Product number:
A36-MO2280-03
Inventory:
Product information "BLUZ - Pocket size COB flash light"
Pocket-size Rechargeable COB flash light with carabiner hook in ABS. Emergency light and 3 lighting modes. 1 × 3.7V, 200 mAh Lithium rechargeable battery (included, non-replaceable).
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8513 1000 |
| Height: | 15mm |
| Length: | 110mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 37 x 24 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.5 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 24 x 32 cm |
| Width: | 30mm |
Login