BLUE - 4 in 1 charging cable type C
From
€1.02
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.02 |
|---|---|
| Net total: | €1.02 |
| Gross total: | €1.21 |
Product number:
A36-MO2141-18
Inventory:
Product information "BLUE - 4 in 1 charging cable type C"
Key ring with charging cable with input: 2-in-1 type-C & type-A and micro-B (2 in 1 pin) and Type C output.
| Colour: | Titanium |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8544 4290 |
| Height: | 17mm |
| Length: | 170mm |
| Material: | Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 40 x 29 x 37 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 400 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.8 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 29 x 37 cm |
| Width: | 24mm |
Login