BLOCKER SET - Webcam data and audio blocker
From
€1.84
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.84 |
|---|---|
| Net total: | €1.84 |
| Gross total: | €2.19 |
Product number:
A36-MO6171-03
Inventory:
Product information "BLOCKER SET - Webcam data and audio blocker"
Set in PP case with webcam, data and audio blocker for jack plug.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8536 6990 |
| Height: | 17mm |
| Length: | 80mm |
| Material: | PP |
| OuterCartonDimension: | 42 x 40 x 26 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 300 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.06 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 40 x 26 cm |
| Width: | 75mm |
Login