BLO - Crystal award
From
€4.19
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.19 |
|---|---|
| Net total: | €4.19 |
| Gross total: | €4.99 |
Product number:
A36-MO6677-22
Inventory:
Product information "BLO - Crystal award"
Crystal award or trophy frame. Presented in a gift box.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7006 0090 |
| Height: | 130mm |
| Length: | 90mm |
| Material: | Glass Soda Lime |
| OuterCartonDimension: | 32 x 20 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14.32 |
| Outer carton dimensions: | 32 x 20 x 20 cm |
| Width: | 20mm |
Login