BLENDIE - Portable blender
From
€8.34
without imprint
| Unitprice without imprint | €8.34 |
|---|---|
| Net total: | €8.34 |
| Gross total: | €9.92 |
Product number:
A36-MO2574-04
Inventory:
Product information "BLENDIE - Portable blender"
Portable smoothie blender, mixer with 6 leaf blade and 2 removable juice cups in PCTG with strap. USB Rechargeable 1200 mAh battery. Capacity: 400ml (2 x).
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8509 4000 |
| Height: | 138mm |
| Length: | 220mm |
| Material: | PCTG |
| OuterCartonDimension: | 58 x 23 x 53 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8 |
| Outer carton dimensions: | 58 x 23 x 53 cm |
| Width: | 100mm |
Login